Fioretti College was de eerste van negen OMO scholen om te verduurzamen met een solar totaaloplossing van Autarco. Een systeem van meer dan duizend PC-serie zonnepanelen, inclusief een verzekerde kWh-garantie.

Op het Fioretti College worden kinderen vanaf 12 jaar voorbereid op het hoger onderwijs. Leerlingen krijgen de kans om zichzelf verder te ontwikkelen, hun talenten te ontdekken en te verbeteren. Duurzaamheid is zeer belangrijk voor alle OMO scholen, omdat ze geloven dat het hun maatschappelijke verantwoording is om te verduurzamen. Ze ondernemen actie en dragen bij aan het creëren van een duurzamere wereld. Zonne-energie zorgt voor groene stroom en het is meteen een mooie gelegenheid om hun leerlingen bewust te maken van de noodzaak hiervan.

Het zonnestroomsysteem getekend in de Helios design software

Totaal vermogen

312 kWp

Zonnepanelen

1096x PC-serie van 285 Wp
Meer info

Omvormers

9x XLX van 30 kW
Meer info

Montagesysteem

Matrix symmetrical
Meer info

Vereniging van scholen

1 van 9 OMO scholen met zonne-energie van Autarco
Meer info

Fioretti College koos voor zeer betrouwbare PC-serie zonnepanelen met een hoge prijs/kwaliteit verhouding


Dit zonnestroomsysteem van 312 kWp bestaat uit 1096 PC-serie zonnepanelen waarvan de opbrengst wordt omgevormd door 9 Autarco XLX omvormers van 30 kW. Deze beproefde zonnepanelen zijn zeer efficiënt en betrouwbaar. Ze zijn ook ontzettend duurzaam en hebben een verbeterde prestatie op zonnige dagen.

De combinatie van Autarco omvormers en zonnepanelen maakt dat het Fioretti College begunstigde is van de unieke kWh-garantie. De Helios design software berekent automatisch de verwachte opbrengst van het systeem, die verzekerd is door de Stichting kWh-garantie. Voor iedere gemiste kWh ontvangt het Fioretti College een financiële compensatie. Dit betekent dat de business case die berekend is sowieso gehaald gaat worden. Een zeer veilige en betrouwbare investering dus.

“We hebben de garantie dat onze investering zichzelf terugbetaalt waardoor we de komende jaren meer kunnen investeren in onze leerlingen.”

Eric Hoogland – Projectmanager huisvesting bij OMO

3 korte vragen aan Eric Hoogland, projectmanager huisvesting bij OMO


Wat is de reden dat jullie verduurzamen met solar?

Duurzaamheid is zeer belangrijk voor ons, wij vinden het onze maatschappelijke verantwoordelijkheid om onze scholen te verduurzamen. We vinden het ook belangrijk om onze leerlingen te leren hoe belangrijk het is om te zorgen voor onze planeet. De beste manier om dit te doen is om solar te nemen en ze te leren hoe dit werkt en waarom het belangrijk is.


Waarom is de keuze gevallen op een solar installatie van Autarco?

Autarco werkt alleen maar met eigen componenten, waarmee ze een betrouwbare en efficiënte totaaloplossing creëren. Daarnaast is het voor ons ook belangrijk dat Autarco een Nederlands merk is met ondersteuning in het Nederlands mocht dat nodig zijn.


Wat is voor jullie de meerwaarde van een business case met kWh-garantie?

Het verduurzamen van onze scholen is de voornaamste reden dat we kiezen voor solar. Daarnaast zijn de financiële voordelen ook gunstig en met de kWh-garantie zijn we zeker dat onze investering zichzelf terugbetaalt.

Geïnteresseerd? Ontvang een gratis dakscan en een van onze Erkende Dealers neemt contact met je op.

Interesse om een Erkende Dealer van Autarco te worden? Klik hier voor meer informatie.